Optimum7

Biz

Bizler stratejilerden, yazarlardan, tasarımcılardan ve teknoloji meraklılarından oluşan, büyük fikirleri seven, tutkulu bir gurubuz. Biz hiçbir zaman bu yeterli diye düşünmeyiz. Bizler size dijital dünyanın değişken ortamında rehberlik eder ve daha kaliteli iş almanıza ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluruz.

0
takım arkadaşı
0
yıl tecrübe
0
+
başarılı proje

Optimum7, Miami Florida, Morristown New Jersey, İstanbul ve İzmir’de ofisleri olan bir İnternet Reklam ve Pazarlama Şirketidir. Temel amacımız küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin internet üzerinde veya ortamında markalaşmasını ve yeni iş imkanları yaratmasını sağlamaktır.

Daha önceki pazarlama hedefleri başarısız olan müşterilerimiz, bize geldikleri zaman, en önemli sorunun, web sayfası dizaynının beklentilerin altında kalmasından kaynaklandığını belirledik. Özellikle sadece web sayfası dizayn edilip tamamlandığında, beklenilen satışların ve ekstra web trafiğinin gelmediğini görüyoruz.

Optimum7 olarak, verimli bir danışmanlık yaklaşımı ile müşterilerimizi dikkatli bir şekilde dinleyerek, problemlerini ve amaçlarını anlayarak, taze fikirler üreterek bu amaçlara ulaşmanın en kısa yolunu çizmek bizim görevimizdir. Denenmiş ve kanıtlanmış süreçlerimizi kullanarak, müşterilerimizle ortak çalışarak, finansal hedefler koyarak bugün nerede olduklarını, yarın, ertesi gün, gelecek sene ve 5 sene sonra nerede olmak istediklerini göz önüne alarak hedeflerimize ulaşırız.

İnternet Pazarlama ve Reklam Danışmanları olarak, pazarlama disiplini ile ilgili tecrübemizden faydalanarak, bütün internet Pazarlama Servislerimiz ve Çözümlerimiz özel isteğe ve ihtiyaçlara uyarlanmıştır. Biz, satılan ürün ya da hizmet aynı olsa bile, herkesin işletmesinin farklı olduğunu ve farklı ihtiyaçları ve hedefleri olduğunu kabul ederiz.

İnternet Pazarlama ve Satış Servislerimiz sayfamızda detaylı olarak açıklanmıştır. Bazı servislerimiz Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization), Google Adwords Kurulumu ve Optimizasyonu (Google Adwords and Pay per Click Management), Sosyal Medya Optimizasyonu (Social Media Optimization), Yatırım Getirisi Optimizasyonu (Conversion Optimization), Web 2.0 Programlama (Web 2.0 Programming, Web Dizayn (Web Design) ve Email Pazarlama (Email Marketing) servislerini içermektedir.

Uzman Ekibimiz

Neler Yapıyoruz?

İnternet sitenizden kazanç elde etmeniz için gereken herşeyi Optimum7’de bulabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dan, E-Ticaret çözümlerine ve Web Tasarıma kadar aklınıza gelebilecek her türlü sorununuzda çözümünüz Optimum7!

seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Optimum7 Arama Motoru Optimizasyonu Servisi (SEO) arama motorlarında, ürün ya da servislerinizi açıklayıcı kelimeler aratıldığı zaman, en üst sıralarda çıkmanızı sağlar.

ppc

Google Adwords Kurulumu ve Yönetimi

Google Adwords Yönetimi, yüksek görünürlük ve yüksek geri dönüşüm oranları yoluyla web sitenize trafik çeker.

marketing

Arama Motoru Reklamcılığı

Optimum7 SEO, “Araştırma Aşaması”nda belirlenen stratejilerimiz, her müşteri ve web sitesi için farklıdır. Araştırmaya dayanan stratejimizi aşağıda yer alan uzmanlık alanlarımız oluşturmaktadır.

analytics

Web Analitik Servisleri

Optimum7 Web Analitik Verilerine çok önem verir. İnternette para kazanma ve para kaybetmenin arasındakı ince cizgi Web Analitik bilgilerine bağlıdır.

ecommerce

E-Ticaret Sitesi Sistemleri

İnternet’te satış ve ticaret yapabilme olasılığı milyonlarca potansiyel müşteriye kolayca ulaşabilmenizi sağlar ve yerel bir mağazaya ihtiyacınız olmadan büyüyebilmenizin tek yoludur.

web-development

Web Tasarım ve Dizayn

Başlangıç ve kilit noktalarda müşterimizin onaylarını alıp son versiyona kadar işbirliği içinde çalışırız.

Projeniz mi var?

Bize Anlatın