Duran İnci | CEO
Linkedin

Duran İnci E-Ticaret Sistemleri, SaaS ve Entegrasyonlari dahil olmak üzere, İnternet Teknoloji alanında 15 yıllık tecrübeye sahip bir Dijital Teknoloji Yöneticisidir. Optimum7’nin Kurucu Ortağı ve yöneticisi olan Duran, pazarlama stratejilerinin ileri düzeyde uygulanmasını sağlayan özel süreçler geliştirmektedir. Böylece pek çok müşterisi, Duran’ın güçlü liderliği ve Optimum7’nin yetenekli ekibi sayesinde milyonlarca dolarlık gelir elde etmiştir. Güçlü analitik becerileri ile danışmanlığını yaptığı işletmeler, online hedeflerini katlayarak aşmaktadır.

Duran, Florida Uluslararası Üniversitesi’nde Gazetecilik ve Toplum İletişimi Okulu’nda Dijital Pazarlama Eğitim dersleri vermiştir. Kendisi, FIU (Florida Uluslararası Üniversitesi), AIU (Amerikan Kıtalararası Üniversitesi), UM (Miami Üniversitesi) gibi Güney Florida Üniversitelerinde ve Avrupa’daki çeşitli üniversitelerde konferanslar ve dersler vermektedir.

Florida’da IT toplumunun geliştirilmesinde ve planlamasında da çok aktif olan Duran, çeşitli SMX, eMetrics, eMarketing ve SES Konferanslarının seçkin konuşmacısı haline gelmiştir.

Nelerden Hoşlanır? :

  • Rekabete dayalı sporlar (Futbol, Tenis, Golf)
  • Flamenco dinlemek ve gitar çalmak
  • Stand Up Komedi
  • Teknoloji ve yeni olan her şey

Takımımız

Önyüz Geliştirici

Hakkında

Yazılım Geliştirici

Hakkında

Yazılım Geliştirici

Hakkında

Yazılım Geliştirici

Hakkında